Наші партнери

E-Zakupivli – юридична компанія, яка протягом 5 років надає послуги з супроводження публічних закупівель та послуг з участі в онлайн аукціонах ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ та СЕТАМ. Наша мета – отримання максимально успішного результату для наших клієнтів. Сфера нашої діяльності досить широка, а тривалий досвід роботи дозволяє нам з професіоналізмом і знанням своєї справи підійти до вирішення найрізноманітніших проблем.
Спеціалісти компанії E-Zakupivli є фахівцями в таких напрямках:
– Супровід публічних закупівель для постачальників та замовників;
– Навчання в сфері публічних закупівель;
– Реалізація майна банків, що перебувають в ліквідації;
– Продаж майна в процедурі банкротства;
– Продаж об’єктів Малої приватизації;
– Оренда державного та комунального майна;
– Реалізація арештованого майна на СЕТАМ/OPEN MARKET;
– Добровільний продаж майна приватних компаній через Прозорро.Продажі та СЕТАМ;
– Врегулювання боргу за кредитними зобов’язаннями;
– Відступлення прав вимог за кредитними договорами;
– Оцінка майна;
– Інші юридичні послуги.

Stream Telecom-компанія, яка надає послуги ip-телефонії для бізнесу.

Топові компанії України, такі як BMW, Print24, MEGOGO, мережа магазинів Brain, школа англійської мови Green Forest, Центрокредит, TCM Group, KRAFT Deckensysteme і клініка IVR радять мати співпрацю з нами.

 Все завдяки  надійності, якості зв’язку, багатоканальності, стабільності роботи, швидкої реакції технічної підтримки та експертності співробітників, які допомагають в підключенні телефонії.

Tucha.ua — перший український провайдер хмарної інфраструктури. 

Працюємо з 2012 року, впровадили понад 1000 проектів з віртуалізації. Компанія надає віртуальні сервери гнучких конфігурацій, послуги з хостингу резервних копій, надійне розміщення сайтів і пошти в дата-центрах України та за її межами, а також хмарне сховище для синхронізації та обміну файлами. А ще — ми першими в Україні і одними з перших у світі запустили сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD TuchaKube.
Наші сервіси — це безпечне зберігання даних і можливість працювати з ними 24/7 з будь-якої точки світу, якісна цілодобова технічна підтримка та швидка реакція з будь-якого питання. З Tucha.ua ви завжди отримуєте те, що замовляєте, і навіть більше! Читайте відгуки та приєднуйтесь: https://tucha.ua/

Nemind

Легко настраиваемые отчёты с неограниченным количеством показателей любой сложности.

Рассчитывайте премии сотрудников с учётом продаж, звонков, статусов и пользовательских полей в один клик!

Готовые графики с детальными подсказками помогут глубже оценить ситуацию в Вашей организации, что необходимо для принятия эффективных управленческих решений.

Nemind –  лидер для анализа данных в таких системах как Битрикс24amoCRM.

Клиенты из России, Канады, США, Германии, Индии, Южной Кореи, Голландии, Аргентины, Турции, Бразилии и других стран пользуются продукцией Nemind для анализа своих данных.

Догори