Важливі зміни в REST API, Застосунках, Телефонії та Пошуку

З 1 січня в хмарній версії користувачів очікує  ряд важливих змін в інструментах Бітрікс24, а саме в REST API, Застосунках, Телефонії та Пошуку Бітрікс24.

Це стосується всіх тарифів – як поточних так і архівних.

З 1 січня 2021 року використання застосунків Маркетплейс, REST API і вебхуків буде доступним тільки на комерційних тарифах Бітрікс24.

На тарифі «Безкоштовний» не можна буде встановлювати застосунки з Маркетплейс, використовувати вебхуки та локальні застосунки, створені самостійно або партнером.

Виняток становлять лише застосунки для міграції з інших сервісів в Бітрікс24 – вони будуть доступні на тарифі «Безкоштовний».

Щоб продовжити роботу з вебхуками та застосунками, придбаними або встановленими до 1 січня 2021 року перейдіть з тарифу «Безкоштовний» на будь-який комерційний тариф.

У демо-режимі та в режимі інтегратора можна буде встановлювати застосунки з Маркетплейс, використовувати REST API та вебхуки. Після закінчення демо-режиму або режиму інтегратора робота REST-застосунків і вебхуків буде припинена.

З 1 січня 2021 року телефонія Бітрікс24 буде доступна тільки на комерційних тарифах Бітрікс24. Сюди входять всі підключення: оренда номера Бітрікс24, підключення через REST-застосунки та через SIP-конектор.

Протестувати роботу телефонії Бітрікс24 можна буде в демо-режимі або режимі інтегратора.

Якщо на тарифі «Безкоштовний» до 15 січня 2021 року не здійснено перехід на комерційний тариф, то використання телефонії Бітрікс24 буде припинено.

На безкоштовному тарифі є ліміт на пошук у завданнях і в CRM.

Якщо у вас буде більше 1000 завдань, то пошук буде обмежений у заданнях. Якщо понад 1000 кожного елемента CRM – Лидів, Угод, Компаній або Контактів, то пошук буде обмежений у тому елементі CRM, де є перевищення ліміту.

Щоб пошук продовжив працювати повноцінно, необхідно перейти на відповідний комерційний тариф або видалити старі завдання та елементи CRM.

Наприклад, у вас 900 лідів і 1 001 компанія – пошук буде обмежений тільки в компаніях. Ви зможете шукати тільки через стандартні та створені вами раніше фільтри, пошук за словом або частиною слова працювати не буде.

Важливі зміни в REST API, Застосунках, Телефонії та Пошуку
Догори